peo
18 بهمن 1401 - 09:14

حضور پرشور مردم در صحنه رمز ماندگاری انقلاب اسلامی است

آستانه اشرفیه- فرمانده سپاه قدس گیلان رمز ماندگاری انقلاب اسلامی را حضور پرشور مردم در صحنه دانست و گفت: دشمن درصدد جدا کردن مردم از انقلاب است.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار محمد عبدالله‌پور عصر دوشنبه در گردهمایی و میثاق با ولایت بسیجیان و فرماندهان پایگاه‌های مقاومت و بسیجیان در گلزار شهدای آستانه اشرفیه ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر اظهار کرد: بسیجیان با تبعیت از مسیر ولایت نقشه‌های دشمن که با هدف ناکارآمد نشان دادن نظام اسلامی طراحی شده را خنثی می‌کند.

فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه بسیجیان در جذب آحاد مختلف جامعه به نظام و انقلاب اسلامی نقش مؤثری دارند، افزود: با وجود جوسازی‌های منفی دشمنان علیه بسیجیان، همواره در دفاع از کشور و مردم نقش آفرینی کرده و توطئه خصمانه استکبار را خنثی کردند.

وی رمز ماندگاری انقلاب اسلامی را قدرت و حضور پرشور مردم در صحنه دانست و گفت: دشمن نظام جهانی را برای ساخت تمدن برهم می‌ریزد و درصدد جدا کردن مردم از انقلاب است ولی عدم همکاری مردم با دشمن طراحی دشمن را برهم زد.

سردار عبدالله پور با بیان اینکه دشمنان در فتنه اخیر جوانان را مورد هدف قرار دادند، تصریح کرد: تقویت ارتباط با مردم به ویژه جوانان و شبهه زدایی از ضروریات امروز جامعه است که باید مورد توجه قرار گیرد.

وی با بیان اینکه حضور بصیرانه مردم در سنگرهای مختلف عامل قدرت نظام و شکست دشمنان است عنوان کرد: برای حفظ انقلاب و شکست دشمن باید مشارکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن را افزایش داد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1023941