peo
15 بهمن 1401 - 11:59

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به مقام والای سردار دلها ادای احترام کرد/ ظرفیت فرهنگی مرقد شهید سلیمانی ارتقا می‌یابد

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به مقام والای شهید سردار حاج‌قاسم سلیمانی ادای احترام کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمان، محمدمهدی اسماعیلی که به‌منظور افتتاح تالار مرکزی این شهر به کرمان سفر کرده، در بدو ورود به گلزار بین‌المللی شهدای کرمان رفت و به مقام شامخ سردار سلیمانی ادای احترام کرد.

 وی پیش از خروج از گلزار در پاسخ به سوال خبرنگار فارس در ارتباط با برنامه‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مبنی بر گسترش ظرفیت فرهنگی مرقد مطهر شهید سلیمانی و ارتقا آن در سطح کشور، گفت: برنامه‌های خوبی در این ارتباط داریم و در حال پیگیری با مجلس شورای اسلامی هستیم، نمایندگان کرمان نیز برای تحقق این امر اعلام همکاری کرده‌اند.

 اسماعیلی در جمع خبرنگاران با تجلیل از شخصیت شهید سلیمانی، این شهید عالی مقام را ستود و اظهار داشت: سلیمانی کسی بود که جلوی تروریست وحشتناک را در منطقه گرفت.

 وی به افتتاح تالار مرکزی کرمان پرداخت و خاطرنشان کرد: این مجموعه از بهترین‌های تاریخ فرهنگ و هنر کشور بوده و افتخار هنرمندان کرمان است، مجموعه‌ای زیبا و خوش‌ساخت که مبارک کرمانی‌ها و هنرمندان آن باشد.

 وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمان از دبیرخانه دائمی بزرگداشت شهید سلیمانی در کرمان خبر داد و گفت: مقدمات این کار نیز به‌زودی با حمایت نمایندگان مجلس فراهم می‌شود.

پایان پیام/۸۰۰۶۵/ب

منبع: فارس
شناسه خبر: 1018256