peo
12 دی 1401 - 15:03

مردم طی ۴۳سال گذشته به خوبی نقش خود را درپیشبرد انقلاب ایفا کردند

اصفهان-فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) گفت: طی ۴۳ سال، مردم این انقلاب را پیش بردند و به نقش و وظیفه خود عمل کردند و افرادی که عقب ماندن مسئولان اجرایی هستند.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار مجتبی فدا پیش از ظهر دوشنبه در جلسه هم‌اندیشی بسیج رسانه اظهار داشت: انقلاب، بزرگی ملت ایران را به ارمغان آورد درحالی که در گذشته اراده‌ای برای رسیدگی به مشکلات مردم وجود نداشت و پادشاه مارا انگلیسی‌ها انتخاب می‌کردند.

وی افزود: طی ۴۳ سال، مردم این انقلاب را پیش بردند و به نقش و وظیفه خود عمل کردند و افرادی که عقب ماندن مسئولان اجرایی هستند.

فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) با بیان اینکه بی‌عملی، سو مدیریت، بی‌توجهی به معیشت مردم باعث شد که فرصت برای اغتشاشات فراهم شود، گفت: در ابتدا می‌خاستند با تسخیر خیابان اغتشاشات را رقم بزنند و امسال آمدند با سازماندهی کردن شرایط و مقدمات با بی‌حرمتی به مقدسات آغاز کردند.

وی ادامه داد: تشابهات و تفاوت‌هایی بین ۹ دی ۸۸ و امسال وجود دارد که پشتیبانی دشمنان در سال ۸۸ به وسیله شبکه‌های ماهواره‌ای انجام می‌شد و اکنون فضای مجازی گرداننده اغتشاشات است و در فتنه اخیر در همان ابتدا به دنبال توهین و صدمه زدن به مقدسات و زیرساخت‌ها بودند.

فدا خاطر نشان کرد: از ۸۸ تاکنون هویت‌سازی کاذب برای برخی افراد و هویت‌سوزی برای نوجوانان در حال شکل‌گیری است.

وی با بیان اینکه نقش چهره‌های ورزشی و هنری به تدریج در اغتشاشات پررنگ شد، افزود: جریانات سیاسی داخلی در سال ۸۸ در رأس قرار داشت و در سال جاری دموکرات‌ها، کومله و تجزیه‌طلب‌ها وارد میدان شدند.

فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) اصفهان با بیان اینکه دشمن در تلاش است که موفقیت‌ها را به هیچ انگارند و ترس و نگرانی را به دل نخبگان بیاندازند، تاکید کرد: رسانه باید ترویج فرهنگ مقاومت و دستاوردهای انقلاب را در شبیه‌سازی، قدرت بازدارندگی و هسته‌ای به مردم اطلاع رسانی کنند تا امیدآفرینی بیشتر شود.

وی یادآور شد: رسانه برای موضوعاتی که مورد اتفاق نظر مردم است، هم‌افزایی ایجاد کند و کمک به تحقق شعار سال کنند.

منبع: مهر
شناسه خبر: 950136